Język angielski English teacher Targówek solidnie konwersacje

70,00 zł

inne


Język Żagań, angielski Żagań, English Żagań, teacher Żagań, Targówek Żagań, solidnie Żagań, konwersacje Żagań

angielki Żagań, teacher Żagań, korepetycje Żagań

Witam serdecznie, uwielbiam prowadzić ciekawe rozmowy z ciekawymi ludźmi - wierzę, że jesteś jedną z takich osób, jeśli trafiłeś/aś właśnie na mój profil.
Chętnie porozmawiam z Tobą w języku angielskim - stawiam na speaking/umiejętności komunikacyjne - możemy rozmawiać na konkretne tematy/luźne rozmowy/mogę zasugerować jakąś tematykę - mam masę materiałów wykonanych i wymyślonych samodzielnie:
-karty konwersacyjne, fotografie, odgrywanie roli na podstawie materiału stymulującego, poszukiwanie rozwiązania na różne problemy dzisiejszego świata i wiele innych) - będzie o czym rozmawiać ;-)
Oczywiście możemy też korzystać z podręcznika proponowanego przez konkretne wydawnictwo.
Poza tym mogę z Tobą rozwijać słownictwo/gramatykę/umiejętność słuchania (również przy okazji mówienia) - jestem elastyczny i chętnie posłucham, w jaki sposób chciałbyś/chciałabyś poszerzać swoje umiejętności językowe i jak mogę Ci pomóc.
Jestem również chętny na przygotowanie Cię do egzaminów - matura (podstawowa, rozszerzona - jestem egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty), FCE, CAE - preferuję zajęcia z młodzieżą i dorosłymi, zwłaszcza z osobami pełnymi zapału do rozwijania się i otwartych na zmiany ;-)
Każdą osobę traktuję indywidualnie i staram się dobierać odpowiednie materiały. Wkładam dużo pracy w przygotowanie jak i przeprowadzenie zajęć. Mam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.
Zapraszam serdecznie na zajęcia do mnie lub online.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 435

nr ogłoszenia: 22613